Ośrodek Szkolenia Kierowców Control to dynamicznie rozwijająca się placówka szkoleniowa kształcąca w zakresie prawa jazdy kat AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E. W okresie 8 lat zostało uruchomionych 6 oddziałów OSK Control, dzięki czemu nasza jakość dostępna jest nie tylko dla mieszkańców stolicy Podkarpacia. OSK Control tworzą ludzie, którzy z pasją podchodzą do wykonywanego zawodu instruktora nauki jazdy. Nasz wkład w wyszkolenie naszych kursantów procentuje wysoką zdawalnością egzaminu państwowego.

Nie czekaj zapisz się na profesjonalny kurs już dziś, dzięki nam wymarzone prawo jazdy uzyskasz z przyjemnością!

Zapisz się na profesjonalny kurs już dziś!

Zapisując się na nasze kursy masz pewność że zostaniesz w pełni przygotowany do egzaminu państwowego a wszelkimi formalnościami związany z przygotowaniem dokumentacji do kursu (wyrobieniem profilu PKK) zajmą się nasi pracownicy służąc niezbędną informacją.
Ponadto stworzymy Ci możliwość jazdy po placu egzaminacyjnym WORD na naszym samochodzie szkoleniowym bądź na samochodzie egzaminacyjnym WORD.
Gdy już zostaniesz pełnoprawnym kierowcą, umożliwimy Ci sprawdzenie swoich umiejętności za kierownicą SUBARU WRX STI (szczegóły w poszczególnych biurach OSK Control).

Sprawdź naszą nową ulotkę!