Najtańsze prawko w mieście!

 

Jest ofertą OSK CONTROL dla wszystkich naszych przyszłych kursantów, którzy rozpoczną kurs kat B.  Promocja zaczyna się 1 Października 2020 i nie jest ograniczona czasowo (zostanie ona zakończona informacją na stronie www.control-osk.pl). Celem promocji jest pomniejszenie kosztów kursu do kwoty minimalnej 1599 zł.

 

Jakość = Cena

 

Po naszym szkoleniu będziesz w pełni przygotowany do egzaminu państwowego w WORD. Nasi instruktorzy (w większości posiadający wykształcenie wyższe pedagogiczne) są również znakomitymi psychologami. Dzięki nim a także pojazdom szkoleniowym Hyundai i20 (wersja po liftingowa), zgodnym z samochodami egzaminacyjnymi w najwyższym stopniu pozwolą zmniejszyć stres podczas egzaminu, który statystycznie jest głównym czynnikiem wpływającym na niepowodzenie podczas egzaminu.

 

Zaangażowanie = Rabat

 

Będąc naszym kursantem, będziesz mógł stwierdzić czy nasz wkład w Twoje wyszkolenie jest godny polecenia. Jeżeli tak, korzystając z TABELI OSZCZĘDNOŚCI, która daje możliwość obniżenia ceny Twojego kursu o 3 różne kwoty, cena ostateczna osiągnie cenę minimalną w Twoim mieście. Angażując się w promocję OSK zapłacisz za kurs 1599 zł.

Realizując kurs w OSK CONTROL masz pewność, że wybrałeś słusznie. Najwyższa jakość jest w cenie (cena = jakość).

Angażując się w promowanie naszych kursów czeka na Ciebie minimalna cena kursu 1599 zł (zaangażowanie = rabat).

Sprawdź regulamin promocji.